Dewan Bahasa dan Pustaka
Menu Tutup

Pejabat Ketua Pengarah

Ketua Pengarah

Dr. Hazami bin Jahari
E-mel: hazami@dbp.gov.my
Tel: 03-21479009 

Timbalan Ketua Pengarah (Dasar)

Tuan Haji Md Johari bin Hasan
E-mel: johari@dbp.gov.my
Tel: 03-21479559

Timbalan Ketua Pengarah (Operasi)

Zulfa bin Hamzah
E-mel: zulfa@dbp.gov.my
Tel: 03-21479119

Ketua Bahagian Komunikasi Korporat

Sharrul Rizal bin Hashim
E-mel: sharrul@dbp.gov.my
Tel: 03-21479464

Ketua Bahagian Undang-undang

Mohd Isa bin Sapuan
E-mel: isa@dbp.gov.my
Tel: 03-21479565

Ketua Bahagian Audit Dalam

Nurulhidayah binti Muhammad Mustafa
E-mel: nurulhidayah@dbp.gov.my
Tel: 03-21479575

Ketua Urus Setia Lembaga Pengelola

Mohamad Azli bin Abdul Wahab
E-mel: azli@dbp.gov.my
Tel: 03-21479019

Ketua Unit Integriti

Tuan Haji Hamidi bin Baharom
E-mel: hamidi@dbp.gov.my
Tel: 03-21479282

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Cawangan Sabah

Aminah binti Awang Basar
E-mel: aminah1@dbp.gov.my
Tel: 088-439217

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Cawangan Sarawak

Abang Haliman bin Abang Julai
E-mel: haliman@dbp.gov.my
Tel: 082-227001

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Timur

Ariza binti Che Ismail
E-mel: ariza@dbp.gov.my
Tel: 09-7414909

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Tengah

Nurul Julia Alani Henry
E-mel: nurjulia@dbp.gov.my
Tel: 03-21479573

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Selatan

Mohd Riduwan bin Wahab
E-mel: mriduwan@dbp.gov.my
Tel: 07-2361616

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Utara

Armin Azhari bin Saleh
E-mel: armin@dbp.gov.my
Tel: 04-5377240

Tarikh kemas kini : Rabu, 7 Februari 2024

Total Views: 5229 ,

MAKLUM BALAS

Skip to content