Dewan Bahasa dan Pustaka
Menu Tutup

Pejabat Ketua Pengarah

Jumlah pelawat : 2,987 , Pelawat hari ini : 14 

Ketua Pengarah

Dr. Hazami bin Jahari
E-mel: hazami@dbp.gov.my
Tel: 03-21479559 

Timbalan Ketua Pengarah (Dasar)

Tuan Haji Md Johari bin Hasan
E-mel: johari@dbp.gov.my
Tel: 03-21479339

Timbalan Ketua Pengarah (Operasi)

Zulfa bin Hamzah
E-mel: zulfa@dbp.gov.my
Tel: 03-41016002

Ketua Bahagian Komunikasi Korporat

Sharrul Rizal bin Hashim
E-mel: sharrul@dbp.gov.my
Tel: 03-2147

Ketua Bahagian Undang-undang

Mohd Isa bin Sapuan
E-mel: isa@dbp.gov.my
Tel: 03-21479565

Ketua Bahagian Audit Dalam

Nurulhidayah binti Muhammad Mustafa
E-mel: nurulhidayah@dbp.gov.my
Tel: 03-21479575

Ketua Urus Setia Lembaga Pengelola

Mohamad Azli bin Abdul Wahab
E-mel: azli@dbp.gov.my
Tel: 03-21479019

Ketua Unit Integriti

Tuan Haji Hamidi bin Baharom
E-mel: hamidi@dbp.gov.my
Tel: 03-21479282

Dewan Bahasa dan Pustaka Cawangan Sabah

Aminah binti Awang Basar
E-mel: aminah1@dbp.gov.my
Tel: 088-439315

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Cawangan Sarawak

Abang Haliman bin Abang Julai
E-mel: haliman@dbp.gov.my
Tel: 082-227001

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Timur

Ariza binti Che Ismail
E-mel: ariza@dbp.gov.my
Tel: 09-7414909

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Tengah

Tuan Haji Hassan bin Alias
E-mel: hassan@dbp.gov.my
Tel: 03-21479535

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Selatan

Mohd Riduwan bin Wahab
E-mel: mriduwan@dbp.gov.my
Tel: 07-2361616

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Utara

Nurul Julia Alani Henry
E-mel:nurjulia@dbp.gov.my
Tel: 04-5377240

Tarikh kemaskini : Rabu, 25 Januari 2023

Total Views: 2987 ,

MAKLUM BALAS

Skip to content