Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange to thin layoutChange to default layoutChange to wide layoutChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
T
T
Talian Penting 03-2147 9000 | webmaster@dbp.gov.my |     
   
   
Laman Web Rasmi
Dewan Bahasa dan Pustaka                           

                                                                                                                                                                                             Soalan Lazim      Hubungi Kami      Aduan dan Maklum Balas       Peta laman

Jabatan Penerbitan

Ketua Editor Bahagian Majalah

Haji Razali bin Che Mat
E-mel: razali3@dbp.gov.my
Tel: 06-21479449

Ketua Editor Bahagian Buku Umum

M Azahari bin Edin
E-mel: azahari@dbp.gov.my 
Tel: 03-21479585

Ketua Editor Bahagian Buku Sekolah

Fauzilahyatun binti Mustafa
E-mel: fauzilah@dbp.gov.my 
Tel: 03-21479500

Ketua Bahagian Harta Intelek

Hajah Wardati binti Md Sheriff
E-mel: wardati@dbp.gov.my
Tel: 03-21479434

Ketua Editor Bahagian Buku Kanak-kanak dan Remaja

Hajah Rosnah binti Awang
E-mel: rosnah@dbp.gov.my
Tel: 03-21479252

Ketua Editor Bahagian Multimedia

Dr. Rosmani binti Omar
E-mel: ros_omar@dbp.gov.my
Tel: 03-21479460

Ketua Editor Bahagian Buku Sastera

Puan Nurul Julia Alani Henry 
E-mel: nurjulia@dbp.gov.my
Tel: 03-21479697
Ketua Editor Bahagian Buku Bahasa 

YM Tengku Fauziah binti Ku Mat
E-mel: tengku@dbp.gov.my 
Tel: 03-21479254

Ketua Bahagian Pengeluaran dan Penyelarasan Penerbitan 

Ruslan bin Abdul Raffar
E-mel: arruslan@dbp.gov.my
Tel: 03-21479474


Kemaskini pada 2020-08-22 01:46:59 daripada Pentadbir Sistem

  •  
  • Print
  • Email this page

Penggunaan laman web rasmi Dewan Bahasa dan Pustaka tertakluk pada Garis Panduan Portal myGovernment dan Laman Web/Portal Agensi-agensi Sektor Awam Paparan terbaik Internet Explorer 9.0 ke atas atau Google Chrome, resolusi 1024 x 768 pixel.