Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange to thin layoutChange to default layoutChange to wide layoutChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
T
T
Talian Penting 03-2147 9000 | webmaster@dbp.gov.my |     
   
   
Laman Web Rasmi
Dewan Bahasa dan Pustaka                           

                                                                                                                                                                                             Soalan Lazim      Hubungi Kami      Aduan dan Maklum Balas       Peta laman

Jabatan Penerbitan

Ketua Editor Bahagian Majalah
*
Memangku

Haji Razali bin Che Mat
E-mel: razali3@dbp.gov.my
Tel: 06-2147 9242

Ketua Editor Bahagian Buku Umum

Fauzilahyatun binti Mustafa
E-mel: fauzilah@dbp.gov.my 
Tel: 03-2147 1038


 

Ketua Editor Bahagian Buku Sekolah

Norizah binti Sulaiman
E-mel: norizah@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9262

Ketua Bahagian Harta Intelek

Zaiton binti Abu Samah
E-mel: zaiton@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 94342

 
Ketua Editor Bahagian Buku Kanak-kanak dan Remaja

Hajah Rosnah binti Awang
E-mel: rosnah@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9252
 

Ketua Editor Bahagian Multimedia
*
Memangku

Rosmani binti Omar
E-mel: ros_omar@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9571

 
Ketua Editor Bahagian Buku Sastera

Hajah Zaiton binti Haji Ismail
E-mel: zaiton3@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9697
 
Ketua Editor Bahagian Buku Bahasa 

YM Tengku Fauziah binti Ku Mat
E-mel: tengku@dbp.gov.my 
Tel: 03-2147 9254
 

Ketua Bahagian Pengeluaran dan Penyelarasan Penerbitan 
*
Memangku

Mohd Azam bin Juhari
E-mel: mazam@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9474


Kemaskini pada 2019-07-03 18:54:08 daripada Pentadbir Sistem

  •  
  • Print
  • Email this page

Penggunaan laman web rasmi Dewan Bahasa dan Pustaka tertakluk pada Garis Panduan Portal myGovernment dan Laman Web/Portal Agensi-agensi Sektor Awam Paparan terbaik Internet Explorer 9.0 ke atas atau Google Chrome, resolusi 1024 x 768 pixel.