Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange to thin layoutChange to default layoutChange to wide layoutChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
T
T
Telefon Pantas 03-2147 9000 | webmaster@dbp.gov.my
   
Laman Web Rasmi
Dewan Bahasa dan Pustaka

Pejabat Ketua Pengarah

Nota : Sila tambah @dbp.gov.my untuk E-mel

Ketua Pengarah
 

Datuk Haji Abdul Adzis bin Abas
E-mel: adzis@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9009 

Timbalan Ketua Pengarah (Dasar)

Datuk Haji Abang Sallehuddin bin Abg. Shokeran
E-mel: saleh@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9339
Timbalan Ketua Pengarah (Operasi)

Kamarul Zaman bin Shaharudin
E-mel: kamarul@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9119
Ketua Bahagian Audit Dalam

Mohd Nasrul Ekram bin Adzahar
E-mel: nasrul@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9575

Ketua Bahagian Komunikasi Korporat

Rusdi bin Abd Rahman
E-Mel: rar@dbp.gov.m

Tel:03-2147 9464

Ketua Bahagian Undang-undang

Nor Hayati binti Osman
E-mel: hayati_osman@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9565

Ketua Unit Integriti

Haji Hamidi bin Baharom
E-mel: hamidi@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9282

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Cawangan Sabah

Hajah Asmiah binti Ajamain
E-Mel: asmiah@dbp.gov.my
Tel: 088-439 315

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Cawangan Sarawak

 

Dr. Hazami bin Jahari

E-Mel: Hazami@dbp.gov.my
Tel: 082-227002

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Utara
 

Abdul Wahab bin Hamzah|
E-Mel: wahab@dbp.gov.my
Tel: 04-5377 240 

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Selatan
Abang Haliman bin Abang Julai
E-Mel: haliman@dbp.gov.my
Tel:07-236 1616

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Timur
 

Hajah Che Zainab binti Omar
E-mel: chezai@dbp.gov.my
Tel: 09-741 4909

Pengarah DBP Wilayah Tengah 

Haji Shariffulizan bin Malek
E-mel: izan@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9535

Kemaskini pada 2017-10-10 18:00:26 daripada Administrator

  •  
  • Print
  • Email this page

Penggunaan laman web rasmi Dewan Bahasa dan Pustaka tertakluk kepada Garis Panduan Portal myGovernment dan Laman Web/Portal Agensi-agensi Sektor Awam Paparan terbaik Internet Explorer 9.0 ke atas atau Google Chrome, resolusi 1024 x 768 pixel.