Pejabat Ketua Pengarah

Ketua Pengarah

Datuk Haji Abang Sallehuddin bin Abg. Shokeran
E-mel: saleh@dbp.gov.my
Tel: 03-21479009 

 
Timbalan Ketua Pengarah (Dasar)

Tuan Haji Md Johari bin Hasan
E-mel: johari@dbp.gov.my
Tel: 03-21479339 

Timbalan Ketua Pengarah (Operasi)

Tuan Haji Abd Halim bin Haji Harun
E-mel: halim2@dbp.gov.my
Tel: 03-21479119

Ketua Bahagian Komunikasi Korporat

Sharrul Rizal bin Hashim
E-mel: sharrul@dbp.gov.my
Tel: 03-2147

Ketua Bahagian Undang-undang

Mohd Isa bin Sapuan
E-mel: isa@dbp.gov.my
Tel: 03-21479565

Ketua Bahagian Audit Dalam

Nurulhidayah binti Muhammad Mustafa
E-mel: nurulhidayah@dbp.gov.my
Tel: 03-21479575

Ketua Urus Setia Lembaga Pengelola

Juhari bin Jusoh
E-mel: juhari@dbp.gov.my
Tel: 03-21479019

Ketua Unit Integriti

Tuan Haji Hamidi bin Baharom
E-mel: hamidi@dbp.gov.my
Tel: 03-21479282

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Cawangan Sabah

Aminah binti Awang Basar
E-mel: aminah1@dbp.gov.my
Tel: 088-439315


Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Cawangan Sarawak

Abang Haliman bin Abang Julai
E-mel: haliman@dbp.gov.my
Tel: 082-227001

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Timur

Mohd Azam bin Juhari
E-mel: mazam@dbp.gov.my
Tel: 09-7414909

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Tengah 

Tuan Haji Hassan bin Alias
E-mel: hassan@dbp.gov.my
Tel: 03-21479535

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Selatan

Norhafizah binti Mohamed Husin
E-mel: hafizah@dbp.gov.my
Tel: 07-2361616

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Utara

Rahimi bin Arifin
E-mel:rahimi@dbp.gov.my
Tel: 04-5377240


Kemaskini pada 2021-08-23 01:10:57 daripada Pentadbir Sistem

  •  
  • Print
  • Email this page

Penggunaan laman web rasmi Dewan Bahasa dan Pustaka tertakluk pada Garis Panduan Portal myGovernment dan Laman Web/Portal Agensi-agensi Sektor Awam Paparan terbaik Internet Explorer 9.0 ke atas atau Google Chrome, resolusi 1024 x 768 pixel.