Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange to thin layoutChange to default layoutChange to wide layoutChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
T
T
Talian Penting 03-2147 9000 | webmaster@dbp.gov.my |     
   
   
Laman Web Rasmi
Dewan Bahasa dan Pustaka                           

                                                                                                                                                                                             Soalan Lazim      Hubungi Kami      Aduan dan Maklum Balas       Peta laman

Pengurusan Tertinggi

Ketua Pengarah

Datuk Haji Abang Sallehuddin bin Abg Shokeran
E-Mel : saleh@dbp.gov.my
Tel.: 03-2147 9009

Timbalan Ketua Pengarah (Dasar)

Dato' Hajah Padilah binti Haji Ali
E-Mel : padilah@dbp.gov.my
Tel.: 03-2147 9339

Timbalan Ketua Pengarah (Operasi)

Tuan Haji Kamarul Zaman bin Shaharudin
E-Mel: kamarul@dbp.gov.my
Tel.: 03-2147 9119


Pengarah Jabatan Dasar dan Penyelidikan

Dr. Mohd Hanafi bin Ibrahim
E-mel: hanafi@dbp.gov.my
Tel.: 03-2147 9229

 

 

Pengarah Jabatan Penerbitan 

Dr. Haji Abang Patdeli bin Abang Muhi
E-Mel:  patdeli@dbp.gov.my

Tel.:   03-2147 9494

 

 

Pengarah Jabatan Pengembangan Bahasa dan Sastera

Dr. Hazami bin Jahari
E-Mel : hazami@dbp.gov.my
Tel.: 03-2147 9559

 

Pengarah Jabatan Pembinaan Bahasa dan Sastera 

​Tuan Haji Md Johari bin Hasan
E-Mel : johari@dbp.gov.my
Tel.: 03-2147 9191

 


Kemaskini pada 2019-09-19 23:43:44 daripada Pentadbir Sistem

  •  
  • Print
  • Email this page

Penggunaan laman web rasmi Dewan Bahasa dan Pustaka tertakluk pada Garis Panduan Portal myGovernment dan Laman Web/Portal Agensi-agensi Sektor Awam Paparan terbaik Internet Explorer 9.0 ke atas atau Google Chrome, resolusi 1024 x 768 pixel.