Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange to thin layoutChange to default layoutChange to wide layoutChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
T
T
Telefon Pantas 03-2147 9000 | webmaster@dbp.gov.my
   
Laman Web Rasmi
Dewan Bahasa dan Pustaka

Pengurusan Tertinggi

Ketua Pengarah
 

Datuk Haji Abdul Adzis bin Abas
E-Mel: adzis@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9009

Timbalan Ketua Pengarah (Dasar)
 

Datuk Abang Sallehuddin bin Abg Shokeran
E-Mel : saleh@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9339

Timbalan Ketua Pengarah (Operasi)

Kamarul Zaman bin Shaharudin
E-Mel: kamarul@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9119

Pengarah Jabatan Dasar dan Penyelidikan

Rusli bin Abd. Ghani
E-mel: rusli@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9229

Pengarah Jabatan Pembinaan Bahasa dan Sastera 

Dr. Amran bin Joned
E-Mel : amran@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9229

 

Pengarah Jabatan Penerbitan 

Nama: Tuan Haji Khalik bin Sulaiman
E-Mel:  khalik@dbp.gov.my

Tel:   03-2147 9494

Pengarah Jabatan Pengembangan Bahasa dan Sastera

Padilah binti Haji Ali
E-Mel : padilah@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9559
 

 


Kemaskini pada 2017-08-16 17:59:35 daripada Administrator

  •  
  • Print
  • Email this page

Penggunaan laman web rasmi Dewan Bahasa dan Pustaka tertakluk kepada Garis Panduan Portal myGovernment dan Laman Web/Portal Agensi-agensi Sektor Awam Paparan terbaik Internet Explorer 9.0 ke atas atau Google Chrome, resolusi 1024 x 768 pixel.